Pro realizaci zásahu mimo Českobudějovický region, spolupracujeme s prověřenými partnery. Ti zajišťují zásahové služby tak, aby byla jednak dodržena co nejkratší možná doba dojezdového času, ale také abychom garantovali našim klientům vysokou profesionalitu provedeného zásahu. Klient má tak možnost využívat služeb jediné společnosti pro všechny své objekty, ať jsou v jakékoliv lokalitě ČR nebo SR.

OCHRANA MAJETKU

Domácnosti

Firmy

PULT CENTRALIZOVANÉ OCHRANY

 

Proč připojit objekt na PCO (ARC – alarm receiving centre):

 

  • jistota bezpečí
  • nepřetržitý dohled 24 hodin denně nad střeženým objektem
  • možnost on-line sledování pohybu osob v objektu

 

 

Způsob přenosu dat z elektronické zabezpečovací signalizace (EZS) a požární signalizace (EPS) na pult centralizované ochrany (PCO) je možný:

 

  • komunikátorem GSM/GPRS – bezdrátová mobilní síť
  • vysokofrekvenčním vysílačem – vlastní frekvenční síť
  • LAN komunikátorem(u těchto způsobů připojení je možno přenosové zařízení pronajmout)
  • po telekomunikační síti – standardní, dnes však již méně využívaný způsob z důvodu snadného přerušení narušitelem, nutné telefonní linky a navýšení telefonních poplatků o hovory (spojení) se systémem EZS

 

 

Co je vlastně PCO, postup operátora dispečinku a nabízené služby:

 

Je určen pro dálkovou elekronickou ostrahu zabezpečených objektů (elektronický zabezpečovací systém – EZS, elektronický požární systém – EPS) se stálou 24 hodinovou službou.

 

Operátor na dispečinku na základě monitoringu a rozboru událostí vyhodnotí příchozí zprávu ze střeženého objektu a dle směrnic, smluvního ustanovení a požadavků na ni adekvátně reaguje (při poplachu například okamžitým výjezdem asistenční zásahové služby, kontaktuje telefonicky pověřené osoby, případně přivolá policii k dopadení pachatele).

 

Doplňkovou službou je možnost poskytnutí záznamu bezpečnostních kamer (CCTV), které operátorkám usnadňují vyhodnocení situace (planý poplach způsobený technickými problémy mající vliv na funkčnost EZS nebo EPS).

 

Dalším aspektem, který uvítají především soukromí majitelé bytů či domů je fakt, že si dokáží monitorovat i stavy, zda Vám například nevypadla elektřina v domě a nerozmrazil se mrazák, zda nehoří v kuchyni, neprasklo potrubí s vodou, či přestal topit kotel. Účinně tak předcházíte škodám už v zárodku.

 

Autohlídka (patrola) je vhodná pro preventivní, v nepravidelných intervalech prováděné kontroly objektů, které jsou napojeny na PCO, může být také současně doplňkem fyzické ostrahy, která vede ke zvýšení kontroly rozsáhlých komplexů, nebo je využívána u objektů, kde není zajištěna nepřetržitá fyzická ostraha.

 

Dle individuálních požadavků zákazníka poskytujeme využití internetové aplikace, kde má zákazník možnost jak on-line přístupu do zpráv ze střeženého objektu, tak zároveň procházet historií.

 

Na vybraná telefonní čísla klienta je možno zasílat stručné SMS o stavu objektu (poplach, neuzavřený objekt), v určený čas je možno nastavit volání zákazníkovi v případě opomenutého zajištění objektu.

 

 

Naše výjezdové skupiny využívají výhradně nové a spolehlivé vozy značky Mercedes – Benz, nebo BMW. Kvalita a spolehlivost je u nás na prvním místě. 

 

SECURE HOME CB s.r.o. člen skupiny FISCHER HOLDING a.s.

Webdesign by Lewest.cz